Even voorstellen!

Het team van Scoor bestaat uit het Bestuur, de Directie, het Management, Ondersteunende Diensten en medewerkers betrokken bij Begeleiding Groep/Logeren, Ambulante Begeleiding, Onderwijsbegeleiding en Pleegzorg.

Zie hieronder het smoelenboek van Team Scoor

Raad van Bestuur
Roger Huinen

Roger Huijnen
Uitvoerend Bestuurder

Martijn Kerkhoff
Uitvoerend Bestuurder

Directie

Raymond Gorissen
Algemeen Directeur

Management

Renee van Herten
Gedragswetenschapper
Aandachtsfunctionaris Kindermishandeling en Huiselijk Geweld

Isa Jansen
Gedragswetenschapper

Emma Lalicic
Gedragswetenschapper Groep

Juulke Lamberts
Projectleider

Ondersteunende Diensten

Vera Bouwels 
Beleidsmedewerker
Hoofd Interne Audits

Maud Buitenwerf
Gedragswetenschapper

Judith Pinckaers
Planner

 

Petra Schaa
Administratief Medewerker

Ambulant Begeleiders en Pedagogisch Medewerkers

Leonne Baggen
Ambulant Begeleider
Triple P Specialist

Tom Claessen
Combi Ambulant Begeleider en Pedagogisch Medewerker

Nicky Eggen
Ambulant Begeleider
Onderwijsspecialist

Frank Eijkenboom
Pedagogisch Medewerker

Jocelyn Engelhart
Sociaal Raadsvrouw

Andrea Gerits
Ambulant Begeleider
Onderwijsspecialist

Angelique Horbach
Pedagogisch Medewerker

Irene Houtepen
Ambulant Begeleider
Autisme Specialist

Louis Janssen
Ambulant Begeleider
Autisme Specialist

Maartje Jongen
Ambulant Begeleider

Sjors Kieboom
Ambulant Begeleider
Onderwijsspecialist

Kyra van de Kleut
Ambulant Begeleider

Rens Kusters
Meewerkend Teamleider Groep

Nadine Kwantes
Ambulant Begeleider
Jonge Kind Specialist

Nasila Loontjens
Pedagogisch Medewerker

Sanne Muijsenberg
Ambulant Begeleider

Michelle Nijsten
Ambulant Begeleider

Madzy-Fleur Rood
Ambulant Begeleider

Lizzy Smeets
Ambulant Begeleider

Madelon Stoffels
Combi Ambulant Begeleider en Pedagogisch Medewerker

Joyce Straeten
Pedagogisch Medewerker

Ingrid Oligschlager

Anke Thonen
Ambulant Begeleider

Mel Vanderheijden
Pedagogisch Medewerker

Annyck Vromen
Ambulant Begeleider & Stagecoördinator
Onderwijsspecialist

Sanne Westheim
Pedagogisch Medewerker

Saskia Willems
Ambulant Begeleider

Ian Wolfs
Pedagogisch Medewerker

Pleegzorg

Susanne Heuts
Begeleider Pleegzorg

Mirjam Moonen
Begeleider Pleegzorg

Ingrid Oligschlager

Esther Nievelstein
Begeleider Pleegzorg

Ingrid Oligschlager

Claudia Nix
Begeleider Pleegzorg
Jonge Kind Specialist

Aniek Schreurs
Begeleider Pleegzorg

Assistent Pedagogisch Medewerkers

Shirley op den Camp
Assistent Pedagogisch Medewerker

Mira Meertens
Assistent Pedagogisch Medewerker

Megan Melleney
Assistent Pedagogisch Medewerker

Vera Penders
Assistent Pedagogisch Medewerker

David Sare Bio
Assistent Pedagogisch Medewerker

Jasper Siebrands
Assistent Pedagogisch Medewerker

Kaoutar Talhaoui
Assistent Pedagogisch Medewerker